STAND UP W CLUB FAIR PLAY

STAND UP W CLUB FAIR PLAY

admin 09 Wrzesień 2022

Siemaneczko Warszawa i wszyscy zgromadzeni tam fani stand-upu.
Idzie jesień, a wraz z jesienią idą nowe programy stand-upowe, które zaspokoją apetyty widzów i zagrzeją ich w zimne dni. Ale zanim te programy będą w stanie rozgrzewać serca w całej Polsce to muszą zdobyć certyfikat jakości.
Przyjdź i usłysz historie, których być może nie słyszał żaden widz przed Tobą. Wciel się w rolę cesarza, który śmiechem zadecyduje o życiu i śmierci żartów w danym programie. Zobacz stand-up od kuchni i poznaj komika w jego być może najbardziej spontanicznym środowisku.
A wystąpią:
Maciej Twarowski - komediowy debiut roku w sieci 2019, jeden z najlepiej ocenianych komików 2022 i Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2012, ale to było 10 lat temu i już ma cycki, także nie nastawiajcie się na widoki. W swoim nowym materiale opowie o wakacjach na Cyprze i o tym jak to jest mieć cycki.
Młode Wilki Stand-upu - najbardziej wyróżniający się amatorscy komicy na deskach warszawskich scen. Ponieważ przeważnie nie mają dużo czasu żeby się zaprezentować to ich materiał jest naszpikowany żartem bardziej niż kostka rosołowa wzmacniaczami smaku, a każdy z komików prezentuje niepowtarzalny styl.
Bilety w cenie 10 zł, widzimy się już w środę 21 września o godzinie 19.
Link do biletów: