Zmiana godzin działalności klubu

Zmiana godzin działalności klubu

admin 25 Czerwiec 2019

Na wakacje, zmieniamy godziny otwarcia naszego klubu.

W trakcie kanikuły w niedziele, poniedziałki, wtorki i środy będziemy "otwarci" tylko na specjalne życzenia, dla grup zorganizowanych. Działa to mniej więcej tak, że jak chcesz z grupka przyjaciół wpaść do nas na piwko - dzwoń. po ustaleniu szczegółów udostępnimy Ci miejsce i... piwko :-)

Czwartki - otwieramy o 16.00 i zamykamy z ostatnim gościem, tj. przeważnie ok. 21.00 :-)


Piątki rozpoczynamy jak wyżej, tj. o 16.00, kończymy zaś "clubowo" i tanecznie.

Dokładnie to... nasi barmani zapraszają na piwko, drinka i coś na ząb, natomiast nasz DJ - na "tańce". Muzyka do dyspozycji od 20.00. W czasie wakacji - wstęp wolny i gramy do 2.00. Chyba że frekwencja nie dopisze. Wtedy DJ "zwija manatki" wcześniej a barmani  dalej serwują swoje, bo... "chłopaki nie płaczą" :-)


Sobota - jak zawsze od 20.00 - 4.00 - Dyskoteka Dorosłego Człowieka

Polecane posty

Zmiana godzin działalności klubu

Zmiana godzin działalności klubu

Na piątkowe disco - w wakacje - wstęp wolny

Grupa TOLEDO w naszym clubie

Grupa TOLEDO w naszym clubie

TOLEDO w Fair Play - sobota 30.03.2019 

Disco 8 marca 2019

Disco 8 marca 2019

Dyskoteka 8 marca - wszystkie  panie wchodzą gratis! 

Galeria