Zmiana godzin działalności klubu

Zmiana godzin działalności klubu

admin 25 Czerwiec 2019

Na wakacje, zmieniamy godziny otwarcia naszego klubu.

W trakcie kanikuły w niedziele, poniedziałki, wtorki i środy będziemy "otwarci" tylko na specjalne życzenia, dla grup zorganizowanych. Działa to mniej więcej tak, że jak chcesz z grupka przyjaciół wpaść do nas na piwko - dzwoń. po ustaleniu szczegółów udostępnimy Ci miejsce i... piwko :-)

Czwartki - otwieramy o 16.00 i zamykamy z ostatnim gościem, tj. przeważnie ok. 21.00 :-)


Piątki rozpoczynamy jak wyżej, tj. o 16.00, kończymy zaś "clubowo" i tanecznie.

Dokładnie to... nasi barmani zapraszają na piwko, drinka i coś na ząb, natomiast nasz DJ - na "tańce". Muzyka do dyspozycji od 20.00. W czasie wakacji - wstęp wolny i gramy do 2.00. Chyba że frekwencja nie dopisze. Wtedy DJ "zwija manatki" wcześniej a barmani  dalej serwują swoje, bo... "chłopaki nie płaczą" :-)


Sobota - jak zawsze od 20.00 - 4.00 - Dyskoteka Dorosłego Człowieka

Polecane posty

Noc Pełna Słodyczy

Noc Pełna Słodyczy

Electra, Robert Mays, Show Girls, DJ Skorp oraz gwiazda wieczoru MIXDANCE, wystąpią na ...

Zmiana godzin działalności klubu

Zmiana godzin działalności klubu

Na piątkowe disco - w wakacje - wstęp wolny

Grupa TOLEDO w naszym clubie

Grupa TOLEDO w naszym clubie

TOLEDO w Fair Play - sobota 30.03.2019 

Galeria